מכינה קדם אקדמית

כהכנה ללימודי התואר נדרשת תעודת בגרות המעידה על ציון עובר במקצועות הרקע הכלליים. לחסרי תעודת בגרות ניתן להשלים את הידע המקדים הנדרש במכינה קדם אקדמית הכוללת קורסים ב: אנגלית, מתמטיקה, אוריינות.

במכינה קדם אקדמית לצורך לימוד תואר במקצועות מדעיים ישנם גם קורסים במדעים במסגרת המכינה – כימיה ביולוגיה ופיזיקה. מטרת המכינה היא להקנות ידע רחב במקצועות בסיסיים כמו מתמטיקה ואנגלית, להקנות מיומנות בסיסית בשימוש במחשב, להקנות מיומנויות והרגלי למידה הנדרשים במסגרת אקדמית ויכולת לכתוב ולערוך עבודה מדעית– אקדמית בעברית.

צוות ההוראה במכינה הינו מקצועי ומיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת תוכנית הלימודים והעברת החומר גם לתלמידים מבוגרים חסרי כל רקע בתחום. במסגרת המכינה התלמידים זוכים לליווי אישי לאורך כל הדרך כולל ייעוץ וטיפול בבעיות לימודיות המתעוררות, וכן חונכות אישית לתלמידים המתקשים כדי לעזור ולהבטיח את הצלחתם בלימודים, וכן תגבור קבוצתי במידת הצורך.

בסיום המכינה מקבלים התלמידים תעודת גמר המהווה חלופה לבגרות. תעודה זו מוכרת ומקובלת בכל המוסדות ללימודים גבוהים בארץ.

תכנית הלימודים במכינה נבנתה בהתאמה מושלמת לציבור החרדי, כהמשך ללימודים המקובלים במסגרות החרדיות המקובלות – תלמודי תורה וישיבות קדושות לגברים ותיכונים חרדיים לנשים, ומשלימה את כל הידע שלא נלמד עד כה במוסדות הלימוד, עד לרמה הנדרשת לצורך לימודי התואר.

תכני הלימוד מותאמים בקפידה ומסוננים ומבוקרים בהתאמה לציבור החרדי, ללא פגיעה ברמה האקדמית של המוסד.

מכינת 30+