אודותינו

הרמה המקצועית הגבוהה של מכללת ‘הדסה’, יחד עם הרוח החרדית, האווירה החמה והניסיון של מכון ‘לומדה’ בציבור החרדי חברו יחד לקמפוס איכותי – ‘קמפוס שטראוס’ – סיפור של הצלחה שילווה אותך ויעניק לך את כל הכלים לפרנסה קלה ונקיה

אודות הקמפוס

‘קמפוס שטראוס’ הינו קמפוס לימודים חרדי מבית היוצר של מכון ‘לומדה’ והמכללה האקדמית ‘הדסה’.

הקמפוס ממוקם במרכז השכונות החרדיות בירושלים, מיקום מרכזי ונגיש מבחינת תחבורה ציבורית וקרוב לרכבת הקלה

במסגרת ‘קמפוס שטראוס’ ניתן לרכוש מגוון תארים נחשבים של מכללת הדסה במקצועות כמו אופטומטריה, ביוטכנולוגיה, ניהול, מדעי המחשב, מעבדה רפואית, הפרעות בתקשורת ועבודה סוציאלית

הלימודים בקמפוס שטראוס מוכרים ע”י המוסד להשכלה גבוהה (מל”ג) ומתוקצבים ומסובסדים ע”י הוועדה לתכנון ותקצוב (ות”ת) ולכן שכר הלימוד הינו שכר לימוד אוניברסיטאי ומוזל בהרבה ביחס למכללות הפרטיות השונות

HAC המכללה האקדמית ‘הדסה’ היא המוסד היחידי בארץ החבר בארגון הקיימות העולמי , יחד עם מוסדות אקדמיים מובילים בעולם, המיישמים את הקיימות הסביבתית תוך שמירה על איכות הסביבה ומשלבים בין יוזמות מגוונות, קישור בין אנשי מקצוע למשאבים הדרושים להם ומתן הזדמנויות לפיתוח מקצועי.

תואר יוקרתי של המכללה האקדמית הדסה

מגוון מסלולי לימוד

אוירה חרדית ושמורה

מקצועות מכווני פרנסה

החזון שלנו

אנו בקמפוס שטראוס גאוותינו על היכלי הישיבות והכוללים המלאים בבני תורה שאין להם בעולמם אלא ד’ אמות של תורה ויראה והם זכות קיומינו. אנו רואים בלימוד התורה ערך עליון ונשגב, ונמצאים פה בשביל אלו שבעצת רבותיהם נאלצו לצאת להתפרנס, ומאפשרים להם לעשות זאת על טהרת הקדש.
ברוח הזו הקמנו את קמפוס שטראוס, ולכן חברנו למכללת הדסה אשר בה מצאנו שותפים נאמנים לקווי היסוד שהנחו אותנו: בקרה מלאה של  התכנים, רגישות לערכים אליהם אנו מחנכים, ורמה מקצועית מהגבוהות ביותר בארץ.

 

כך מגשימים

נאמנים למטרתנו אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד לנשים במקצועות מכווני פרנסה המתאימים לתנאי המשפחה והאם החרדית, כדי שתוכלנה לפרנס בתים של תורה.
במקביל, קמפוס שטראוס פותח דלת גם לגברים שטרדות החיים אילצו אותם לצאת מהיכלי תורה וללמוד מקצוע. כאן מאפשרים להם לעשות זאת באוירה החרדית לה הם רגילים והעיקר בזמנים מותאמים שיאפשרו להם לנצל עוד כמה שנים ללימוד תורה לפני שיצאו לשוק העבודה עם תואר ראשון ממכללת הדסה.
‘קמפוס שטראוס’ הוא חממה חרדית ללימודי תואר, חממה השומרת על ‘טמפרטורה’ נעימה, מבוקרת, על יחס אישי ומטפח לכל גידול, ועל יבול איכותי.
אם גם לך חשובה הפרנסה אך יותר ממנה – צורת היהודי שבך, אם גם אצלך המטרה לא מקדשת את כל האמצעים, אנו היום אנשי בשורה בשבילך – ניתן לעשות זאת! כאן אצלנו בקמפוס שטראוס.

מייחד אותנו

הלימודים בקמפוס מתנהלים באווירה חרדית מוקפדת, תוך שמירה על גדרי ההלכה, תכנים מבוקרים ודגש ייחודי על שימור ערכי התורה וההשקפה היהודית ברמה גבוהה שאין לה אח ורע.

הלימודים תוכננו במיוחד לרווחת התלמידים: שעות לימוד נוחות, צוות אקדמי קשוב ואוירה חרדית תומכת וביתית.

קמפוס שטראוס מנוהל בידי צוות מקצועי ומיומן המגיע מתוך הקהילה החרדית, מבין את שפתה וער לרגישויות ולניואנסים, ולכן הלימודים בו הם בהתאמה מושלמת לתלמיד החרדי.

900+
500+
50+
2