מידע למתעניינים

ייעוץ אקדמי

כדי לבחור את מסלול הלימודים הנכון ביותר בשבילך אין תחליף לפגישה אישית. יועצי הלימודים בקמפוס שטראוס מתמחים בזיהוי מדויק של הצרכים הספציפיים של המתעניין ובהכוונה ממוקדת  למסלול המתאים ביותר עבורו מבחינת כישורים, יכולות ונתונים אישיים.

גם אם אתה מוצף במידע על תהליך הקבלה והמסלולים השונים ואתה יודע בדיוק בפני מה אתה עומד, אנו ממליצים לך לא לוותר על פגישת ייעוץ אקדמית. הפגישה הזו שווה הרבה כסף ואתה מקבל אותה בחינם. תנצל.

בפגישה תוכל להעלות את כל השאלות, לשטוח את ההתלבטויות ולהבין אחד על אחד מה נדרש ממך עד ללימודים ובמהלכם, ואיך נראית הדרך עד לקבלת התואר. יועץ לימודים ילווה אותך לאורך כל הדרך - מהפגישה, עמידה בתנאי קבלה, שיפור ציונים, הגשת מסמכים ועד לסיום התהליך.

לקביעת פגישת ייעוץ

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תנאי קבלה

לכל אחד מהחוגים בקמפוס שטראוס תנאי קבלה שונים, כאן מפורט מידע כללי על  תנאי הקבלה השונים, והסבר של מושגים שיעזרו לך לקבל רקע על תנאי הקבלה, לפרטים ניתן לבדוק בתנאי הקבלה של החוג המבוקש.

לבדיקה אישית של תנאי הקבלה יש לפנות לייעוץ האקדמי.

לעמוד תנאי קבלה

תהליך הרישום

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ג בעיצומה!

 

על מנת להתחיל את הליך הרישום לשנת הלימודים תשפ"ג, אנו ממליצים על קביעת פגישה אישית עם אחד מיועצי הרישום שלנו.

בשורות הבאות נסביר על התהליך ועל לוחות הזמנים לשנת הלימודים תשפ"ג.

לעמוד תהליך הרישום

שכר לימוד

שכר הלימוד המפורט נכון לשנת הלימודים תשפ"ב, וכולל את כל רכיבי התשלום בזמן הלימודים. יתכנו שינויים ועידכונים בהתאם לתקנון שכ"ל של מכללת הדסה.

כמו כן מפורטים תשלומים שונים הקשורים להליך הרישום: מבחני כניסה, מכינות, 

מומלץ לעיין במילגות והלוואות כדי לקבל מידע על אפשרויות המימון.

לעמוד שכר לימוד

מלגות והלוואות

אין זה סוד כי ההתמודדות עם תשלומי שכר הלימוד עלולה להוות אבן הנגף העיקרית העומדת בין התלמיד ללימודים, ריכזנו למענך מידע על קרנות למימון, סבסוד, ומילגות לימודים  העומדות  לרשות הסטודנטים בקמפוס שטראוס.

לעמוד מלגות והלוואות

אנגלית

לימודי אנגלית הינם חלק בלתי נפרד מהלימודים לקראת תואר אקדמי, על פי דרישת המל"ג על הסטודנטים להגיע לרמת פטור בכל החוגים עד סוף שנה ב'.

המיון לרמת הלימוד באנגלית או לחילופין זכאות לפטור נקבע על פי ציון  ציון מבחן אמי"ר/אמיר"ם או לפי ציון רכיב האנגלית בבחינה פסיכומטרית.

 

לעמוד אנגלית