מכינה קדם אקדמית

כהכנה ללימודי התואר נדרשת תעודת בגרות המעידה על ציון עובר במקצועות הרקע הכלליים. לחסרי תעודת בגרות ניתן להשלים את הידע המקדים הנדרש באמצעות מכינה קדם אקדמית.

 

מכינה קדם אקדמית כוללת קורסי חובה באנגלית, מתמטיקה ואוריינות אקדמית. בנוסף, במגמה למדעי המחשב לומדים התלמידים במכינה קורס תכנות מתקדם בכדי לשפר את היכולת שלהם להצלחה במהלך התואר למדעי המחשב. במגמה למדעי החברה לומדים התלמידים קורסים במדעי החברה.

המכינה נועדה בין היתר להכין את המועמד ללימודים אקדמיים גם בפן הלימודי וגם בפן המנטאלי. הלימוד האקדמי שונה משמעותית משיטת הלימוד אליה מורגלים בוגרי ישיבות חרדיות הן מבחינת היקף הלמידה באמצעות שיעורים והן מבחינת שיעורי הבית והמטלות וכמובן מערכת הבחינות. במכינה אנו נותנים דגש לכל אלו בכדי להשלים את הפערים הלימודיים ובד בבד להכיר את האקלים הלימודי האקדמי תוך רכישת מיומנויות למידה דיגיטליות ומיומנויות בכתיבה אקדמית.

צוות ההוראה במכינות הינו מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת תכנית הלימודים והעברת החומר גם לתלמידים חסרי כל רקע קודם. במסגרת המכינה התלמידים מקבלים ליווי אישי לאורך כל הדרך כולל ייעוץ וטיפול מקצועי בבעיות לימודיות המתעוררות. כמו כן קיים מערך של חונכויות אישיות לתלמידים מתקשים כדי לעזור ולהבטיח את הצלחתם בלימודים, וכן תגבורים קבוצתיים במידת הצורך.

בסיום המכינה מקבלים התלמידים תעודת גמר המהווה חלופה לבגרות ומאפשרת לבוגר להירשם ללימודים אקדמיים. תעודה זו מוכרת ומקובלת ברוב המכללות ללימודים אקדמיים בארץ.

תכנית הלימודים במכינה נבנתה בהתאמה וייעודית לציבור החרדי ותכני הלימוד מותאמים בקפידה ומבוקרים בהתאמה לציבור החרדי וזאת ללא פגיעה ברמה האקדמית של חומרי הלימוד.

 

 

ליצירת קשר

טלפון:
02-6222202
דוא"ל:
rishumg@scampus.co.il
שעות קבלה:
ימים ראשון עד חמישי
בין השעות:
9:00-20:000