האתר החדש בהרצה, אנו מעדכנים אותו בתכנים חדשים מדי יום, אם חסר לכם מידע ניתן לפנות לטלפון 02-6222202

התמחות בניהול משאבי אנוש

בעולם העבודה המודרני, המשאב החשוב ביותר להצלחה של ארגונים הוא ההון האנושי.

"העובדים הם הנכס היקר ביותר שלנו" הוא משפט אמיתי בחלק מהארגונים, אך סיסמא נטולת בסיס בארגונים אחרים. הארגונים כולם, ובכלל זה כמובן ארגונים נותני שירות, מוכרחים לקיים את המשפט המצוטט לעיל בצורה לגמרי אמיתית, במטרה להתפתח ולשגשג. 

בחוג לניהול, מסלול ניהול משאבי אנוש בקמפוס שטראוס מכינים את הסטודנטיות לטווח רחב של תפקידי ניהול בארגונים.

במסגרת החוג, הסטודנטיות לומדות מגוון רחב מאד של מקצועות בתחומים השונים של ניהול עסקי וארגוני כדוגמת: מקצועות השיווק, המימון, הלוגיסטיקה והכלכלה וניהול כללי כתחום מקצועי.

ההתמחות בניהול  משאבי אנוש פותחת לסטודנטיות המעוניינות לעסוק בתחום של ניהול המשאב האנושי בארגון אפיק מקצועי מלא עניין המותאם לארגונים מודרניים, ומכשירה אותן לדרגי ניהול ביניים ולדרגים ניהוליים בכירים בארגונים בתחום ניהול המשאב האנושי בארגון, זאת על מנת לקיים את התפיסה ואת הראייה כי העובד הוא אמנם הנכס היקר ביותר של הארגון.

מנהלים אלו יובילו את תהליכי הגיוס של עובדים איכותיים ומתאימים, ואת קליטתם המוצלחת בארגון תוך הכשרתם, פיתוחם ותגמולם הנאות וההוגן. הם גם יובילו תהליכים של הערכת ביצועי העובדים ואת דרכי הפעולה הנדרשות לשימורם של עובדים רצויים. במידת הצורך, יהיו מעורבים בייזום של שינויים ארגוניים נדרשים וקידומם של שינויים אלו. 

נושאים וקורסים נוספים הכלולים במסגרת לימודי ההתמחות הם:

  • שימוש במערכות מידע לניהול משאבי אנוש, כקורס המכשיר עובדים במחלקות משאבי אנוש לעשות שימוש יעיל ואפקטיבי במערכות ממוחשבות.
  • קורסים בנושאים נוספים: דיני עבודה והעצמת עובדים בארגון.
  • קורסים אחרים עוסקים באינטליגנציה רגשית ככישור משמעותי לכל מי שמנהל אנשים.
  • קורס העוסק בפיתוח ארגון מכוון שירות. 

צוות המרצות בהתמחות לניהול משאבי אנוש כולל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה שעסקו בפועל בניהול משאבי אנוש בארגונים. כמו כן, חלק מן המרצות פעלו כיועצות ארגוניות והתמחו בייעוץ לגבי היבטים שונים של ניהול המשאב האנושי בארגון.

ההתמחות בניהול משאבי אנוש מתאימה במיוחד לסטודנטיות המעוניינות להשתלב במשרות ניהול בארגונים ולעבוד עם אנשים. ההתמחות משלבת בין ראיה עסקית, דגש על תודעת שירות איכותית ותפיסה המציבה את העובדים בארגון במרכז העשייה. 


עדיין מתלבטת? ניתן לקבוע פגישת ייעוץ אצל יועצות הלימודים באמצעות טופס צור קשר או להתקשר ל- 02-6222202.

מסלולי ההתמחות נוספים בחוג

התמחות בניהול מערכות מידע