מידע למתעניינים

ייעוץ אקדמי

כדי לבחור את מסלול הלימודים הנכון ביותר בשבילך אין תחליף לפגישה אישית. יועצות הלימודים בקמפוס שטראוס מתמחות בזיהוי מדויק של הצרכים הספציפיים של המתעניינת ובהכוונה ממוקדת  למסלול המתאים ביותר עבורה מבחינת כישורים, יכולות ונתונים אישיים.

 

גם אם את מוצפת במידע על תהליך הקבלה והמסלולים השונים ואת יודעת בדיוק בפני מה את עומדת, אנו ממליצים לך לא לוותר על פגישת ייעוץ אקדמית. הפגישה הזו שווה הרבה כסף ואת מקבלת אותה בחינם. תנצלי.

בפגישה תוכלי להעלות את כל השאלות, לשטוח את ההתלבטויות ולהבין אחד על אחד מה נדרש ממך עד ללימודים ובמהלכם, ואיך נראית הדרך עד לקבלת התואר. יועצת לימודים תלווה אותך לאורך כל הדרך - מהפגישה, עמידה בתנאי קבלה, שיפור ציונים, הגשת מסמכים ועד לסיום התהליך.

לקביעת פגישת ייעוץ

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תנאי קבלה

לכל אחד מהחוגים בקמפוס שטראוס תנאי קבלה שונים, כאן מפורט מידע כללי על  תנאי הקבלה השונים, והסבר של מושגים שיעזרו לך לקבל רקע על תנאי הקבלה, לפרטים ניתן לבדוק בתנאי הקבלה של החוג המבוקש.

לבדיקה אישית של תנאי הקבלה יש לפנות לייעוץ האקדמי.

לעמוד תנאי קבלה

תהליך הרישום

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ד נפתחה !

 

על מנת להתחיל את הליך הרישום לשנת הלימודים תשפ"ג, אנו ממליצים על קביעת פגישה אישית עם אחת מיועצות הרישום שלנו.

בשורות הבאות נסביר על התהליך ועל לוחות הזמנים לשנת הלימודים תשפ"ג.

לעמוד תהליך הרישום

שכר לימוד

שכר הלימוד המפורט נכון לשנת הלימודים תשפ"ג, וכולל את כל רכיבי התשלום בזמן הלימודים. יתכנו שינויים ועידכונים בהתאם לתקנון שכ"ל של מכללת הדסה.

כמו כן מפורטים תשלומים שונים הקשורים להליך הרישום: מבחני כניסה, מכינות, קורסי השלמה.

מומלץ לעיין במילגות והלוואות כדי לקבל מידע על אפשרויות המימון.

לעמוד שכר לימוד

מלגות והלוואות

אין זה סוד כי ההתמודדות עם תשלומי שכר הלימוד עלולה להוות אבן הנגף העיקרית העומדת בין התלמיד ללימודים, ריכזנו למענך מידע על קרנות למימון, סבסוד, ומילגות לימודים  העומדות  לרשות הסטודנטים בקמפוס שטראוס.

לעמוד מלגות והלוואות

אנגלית

לימודי אנגלית הינם חלק בלתי נפרד מהלימודים לקראת תואר אקדמאי,

על פי דרישת המל"ג על הסטודנטיות להגיע לרמת פטור בכל החוגים עד סוף שנה ב', ובהפרעות בתקשורת עד סוף שנה א'.

המיון לרמת הלימוד באנגלית או לחילופין זכאות לפטור נקבע על פי ציון מרכיב האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, או ציון מבחן אמי"ר/אמיר"ם.

לעמוד אנגלית

מכינות קיץ

מכינות הקיץ של קמפוס שטראוס מהוות חלופה לתעודת בגרות מלאה לצורך קבלה ללימודי תואר.

תוכנית הלימודים במכינות נבנתה בהתאמה מושלמת לבוגרות י"ב בסמינרים, ומאפשרת לך להשלים לימודי מכינה בחודשי הקיץ, מייד עם סיום הלימודים בתיכון, ולהתחיל את לימודי התואר כבר בשנת הלימודים הקרובה.

 

לעמוד מכינות קיץ