תואר בטוהר

יחד עם החדשנות המקצועית אותה מוביל קמפוס שטראוס במקצועות הבריאות ובכלל, הוא הביא לעולם בשורה חדשה וחדשנית בכל קנה מידה: כך לומדים תואר בטוהר.

עיקר החידוש הוא שורת ההקפדות הנהוגה בקמפוס שטראוס בלבד, שמטרתה לשמור על אוירה חרדית איכותית ובעיקר שהשגת התואר לא תהיה מלווה במכשלות רוחניות ובהשפעה שלילית.

ישנו הווי חברתי ורוחני, ואווירה חמה ומשפחתית שיוצרים מארג של תלמידות איכותיות, מסופקות, רוויות ופנויות ללמידה ולהתמסרות למקצוע באופן שלא ניתן למצוא בנקל במקומות אחרים.

כל תלמידה ותלמידה מטופחת באופן אישי בידי הצוות החינוכי בפן האישי, ישנה מחנכת אשר שומרת על קשר אישי עם התלמידות, מודעת למצבם ולכל המתרחש אף מחוץ לכתלי הקמפוס ומסייעת בעת הצורך, וגם בפן הלימודי  קיים ליווי מלא ע"י צוות החוג ומערך חונכויות ותגבורים שמסייעים לתלמידה להתגבר על כל קושי.

כך גם הצוות קשוב למצב הפיננסי של התלמידות, תלמידה שהתחילה מסלול לימודים ומשקיעה ומצליחה, לא תמצא את עצמה נושרת מן הלימודים רק בשל מצב כלכלי ירוד. בקמפוס ימצאו עבורה פתרונות שונים על מנת שתוכל להשלים את לימודיה בהצלחה.

דגשים אלו מייחדים את קמפוס שטראוס ומבדלים אותו מכל מסגרת לימודים אחרת והם סוד ההצלחה שלו והמקור לעובדה כי למעלה מ-50% של התלמידים בתוכניות ההכשרה לתואר לחרדים לומדים בקמפוס שטראוס.

כך ניתן לפגוש תלמידות איכותיות שהתייעצו עם רבותיהן וקבלו ברכת הדרך והמלצה ללמוד דווקא בקמפוס שטראוס,

לכתבה המלאה >>

תאריך: 23/02/20

עוד מן התקשורת